Vincents Husbil & Husvagn - Begagnade Husbilar & Husvagnar

Kontakt

Vincents Husbil & Husvagn                      .
Gunnestorpsvägen 8, 432 48 Varberg
0340-67 77 78
husbil@vincents.se

Avfart 55, Varberg Nord.
Efter CircleK och McDonalds.

Kontakt

Försäljning/Intag
Rolf Almqvist
0340-50 02 23
rolf@vincents.se

Kontakt

Försäljning/Intag
Julia Nygård
0340-50 02 27
julia@vincents.se

Kontakt

Försäljning/Intag
Clara Riis
0340-50 02 28
clara@vincents.se

Kontakt

Försäljning/Intag
Titti Larsson
0340-50 02 25
titti@vincents.se

Kontakt

Försäljning/Intag
Hannah Schaffler
0340-50 02 26
hannah@vincents.se

Kontakt

Teknikchef, kundmottagare
Alexander Kullenberg
0340-50 02 29
alex.k@vincents.se

Kontakt

VD
Vincent Schaffler
070-471 82 27
vincent@vincents.se

Kontakt

IT-Administration  & Marknadsföring
Alexander Jonsson

Kontakt

Digital Kommunikatör
Josefin Larsson
josefin@vincents.se

Kontakt

Administration / Back Office
Emma Dahlin
0340-67 77 78
emma@vincents.se

Kontakt

Tekniker, fordon
Björn Jalmarsson

Kontakt

Tekniker, fordon
Jonathan Rafton

Kontakt

Tekniker
Mattias Olsson

Kontakt

Tekniker
David Blennskog

Kontakt

Tekniker, rekond
Erik Zetterström

Kontakt

Tekniker, anläggning
Jens Gustavsson

Kontakt

Tekniker, fordon
Zandra Sundgren

Kontakt

Tekniker, fordon
Leif Ottosson

Kontakt

Chaufför, hämtning av fordon
Fredd Östling

Kontakt

Chaufför, hämtning av fordon
Stig Sandquist

Kontakt

Chaufför, hämtning av fordon
Christer Barrington

Kontakt
Registrera dig på vårt nyhetsbrev!



Jag kan med en bra erfarenhet rekommendera Vincents. Vi lämnade in vår husvagn på försäljningsuppdrag Fredag v42....

Publicerat av Anders Åkerman Waern den 6 november 2017