Vincents Husbil & Husvagn

Kontakt

Vincents Husbil & Husvagn                      .
Gunnestorpsvägen 8, 432 48 Varberg
0340-67 77 78
husbil@vincents.se

Avfart 55, Varberg Nord.
Efter CirkleK och McDonalds.

Kontakt

Intagare av förmedlingsuppdrag
Rolf Almqvist
0340-500 223
rolf@vincents.se

Kontakt

Säljare
Brian Bohannan
0340-50 02 25
brian@vincents.se

Kontakt

Teknikchef, kundmottagare
Marco Kemp
0340-500 229
marco@vincents.se

Kontakt

VD:
Vincent Schaffler
070-471 82 27
vincent@vincents.se

Kontakt

Tekniker, fordon:
Jonathan Rafton

Kontakt

Tekniker, fordon:
Björn Jalmarsson

Kontakt

Tekniker, fordon:                              .
Alexander Kullenberg

Kontakt

IT & Marknadsföring:
Alexander Jonsson

Kontakt

Tekniker, rekond:
Erik Zetterström

Kontakt

Tekniker, fordon
Herman Zetterström

Kontakt

Tekniker, anläggning:
Jens Gustavsson

Kontakt

Chaufför, hämtning av fordon:
Fredd Östling

Kontakt

Chaufför, hämtning av fordon:
Christer Barrington

Kontakt

Chaufför, hämtning av fordon:
Stig Sandquist

Kontakt

Ekonomi
Jeanette Nielsen
0340-677778
jeanette.nielsen@vincents.se

Kontakt

Digital Kommunikatör
Josefin Larsson
0760-220454
josefin@vincents.se

Kontakt

Administration / Back Office
Emma Dahlin
0340-67 77 78
emma@vincents.se

Kontakt


Succékampanjen Fortsätter!

0% RÄNTA - 0% AMORTERING

Dagar
Timmar
Minuter
Sekunder
Läs Mer